"INVESTICE DO NEMOVITOSTÍ: Proč je nyní ten pravý čas?" Kapitola pátá.

"INVESTICE DO NEMOVITOSTÍ: Proč je nyní ten pravý čas?" Kapitola pátá.

Benefit 1: Finanční páka pro ziskovější investice Díky správnému využití hypotéky můžete získat finanční páku, která vám umožní investovat do nemovitostí s menším počátečním kapitálem. Tím pádem se vaše návratnost zvyšuje a Vy tak můžete dosáhnout vyššího zisku během kratšího časového období než u jiných forem investic.

 

Benefit 2: Širší možnosti financování při uspořeném kapitálu.

Mít uspořeno alespoň 20-30 % ceny nemovitosti Vám otevře dveře ke spolupráci s více bankami, což vám umožní najít tu nejlepší nabídku hypotéky pro Vaši situaci. To znamená lepší úrokovou sazbu, nižší splátky a celkově přijatelnější podmínky. Se vším Vám poradí náš specialista.

Benefit 3: Pevný finanční plán a bezpečnostní rezerva.

Pečlivým plánováním rekonstrukcí, kalkulacemi hypotečních splátek a shromažďováním finanční rezervy budete připraveni na překvapení během procesu nákupu, rekonstrukce či pronajímání nemovitosti. To Vám zajistí klidnou mysl a stabilitu Vaší investice.

Benefit 4: Reálná představa o nájemním trhu

Důkladným průzkumem nájemního trhu ve vybrané lokalitě zjistíte, jaké jsou skutečné nájmy a jejich vývoj. Tato informace Vám pomůže lépe zhodnotit potenciál Vaší investice do nemovitosti a odhadnout, zda splátky hypotéky budou pokryty nájemními příjmy. To opět přispívá k Vaší finanční jistotě a úspěšnosti investice. Káva v naší kanceláři už na Vás čeká stejně tak, jako rady specialisty.