Reference

Rodinný dům u Hodonína

Oslovila jsem RK Realitan ohledně informací a prohlídky nemovitosti, kterou inzerovali k prodeji.

Pan Černý mě kontaktoval, poskytl mi pohotově odpovědi na moje otázky a operativně jsme si smluvili prohlídku nemovitosti. Na místě byl schopen reagovat na veškeré moje dotazy.
I přesto, že jsem si danou nemovitost nevybrala, tak vše probíhalo na dobré úrovni.
Pana makléře Černého mohu doporučit.

Modulový dům, Olomouc

Velmi děkuji za ochotu, vstřícnost, trpělivost a vytrvalost při strastiplném prodeji mé nepopsatelné (ne)movitosti a následně i za snahu prodat můj netradiční pozemek (což se povedlo)
Pan Tichý i pan Černý byli naprosto nepřekonatelní, profesionální a nenechali se ničím odradit, přestože realizace tohoto obchodu nebyla vůbec jednoduchá.
Pokud se rozhodujete prodat, koupit či pronajmout jakoukoliv nemovitost a hledáte ochotné makléře s empatickým přístupem, tak je RK Realitan tím nejlepším řešením
Čermáková Hana
Olomouc

Prodej rodinného domu

Vážený pane Tichý,
Ráda bych Vám poděkovala za práci, kterou odvádíte Vy i váš tým. V dnešní době věřím, že není vůbec jednoduché prodat jakoukoli nemovitost.
Děkuji za vlídný, milý a profesionální přístup.
Jste člověk na svém místě a mohu Vás jen a jen doporučit.
Přeji do budoucna spousty spokojených klientů jako jsem byla já sama.
V.V.

Vážený pane makléři Tichý, chtěla bych Vám poděkovat za skvělou spolupráci a trpělivost. V dnešní době se už moc makléřů nenajde kteří by se snažili tak jako vy a věnovali své práci tolik času a energie. Samozřejmě to platí i pro Vaše kolegy. Jana Vlachová. Kojetín.

Prodej rodinného domu, Nechvalín

Oslovila jsem RK Realitan ohledně informací a prohlídky nemovitosti, kterou inzerovali k prodeji.

Pan Černý mě kontaktoval, poskytl mi pohotově odpovědi na moje otázky a operativně jsme si smluvili prohlídku nemovitosti. Na místě byl schopen reagovat na veškeré moje dotazy. I přesto, že jsem si danou nemovitost nevybrala, tak vše probíhalo na dobré úrovni.

Pana makléře Černého mohu doporučit.

Rodina Beránkova, mezonetový byt, Kroměříž

Pana Tichého jsem oslovila v době, kdy nám současná realitní kancelář nebyla schopná prodat byt. Táhlo se to už půl roku a před našima očima klesal na hodnotě a realitka nepodnikala žádné kroky k nápravě. Nemohli jsme se na to dívat a byli jsme zoufalí. Na doporučení jsme oslovili pana Tichého, který byl opravdu naše výhra. Rychle se prodeje ujmul, byt nechal vymalovat, nafotit, dal mu nový kabát, aby byl inzerát atraktivní a dohodli jsme také nové podmínky reálného prodeje. Během chvilky byly inzeráty na všech serverech, zájemce vybíral pečlivě a na prohlídky, kterých jsme se jako majitelé účastnili, zval jen ty nejlepší. Netrvalo dlouho a byt byl prodaný!!! Všem se nám ulevilo. K naší velké spokojenosti mohu pana Tichého jen doporučit. Pokud váháte nad výběrem realitky, pak určitě volte pana Tichého Realitan, profíky nad profíky.

Rodina Beránkova
Kroměříž