SLUŽBY, KTERÉ PRO VÁS ZAJISTÍME

SLUŽBY, KTERÉ PRO VÁS ZAJISTÍME

Představte si, že chcete prodat svou nemovitost nebo ji zrekonstruovat, ale nevíte, kde začít. Jste přímo přeplněni informacemi o tom, jaké služby potřebujete a jak je najít. Máte strach ze špatného právního zastoupení, nebo že Vaše nemovitost nebude dostatečně atraktivní pro potenciální kupce. Navíc se možná potýkáte s úvahami o energetické účinnosti Vašeho domu a financování rekonstrukce či prodeje/nákupu.

Nyní si představte svůj život bez těchto starostí. Vaše nemovitost je zpracovaná profesionálním fotografem, který používá nejmodernější technologie a vytváří nádhernou prezentaci, která oslovuje mnoho potenciálních kupců.

Právní aspekty jsou v rukou důvěryhodné advokátní kanceláře se specializací na právo nemovitých věcí.

A co víc - máte odborné poradenství ohledně rekonstrukce, energetické účinnosti i financování.

Naše služby jsou tu proto, abychom vám pomohli překlenout mezi těmito dvěma stavy.

Díky naší široké nabídce služeb, jsme schopni zajistit hladký průběh celého procesu.

Naše důvěryhodná advokátní kancelář se postará o všechny smlouvy a právní náležitosti tak, abyste mohli mít klidný spánek.

Navíc se o váš marketing postaráme my - budeme inzerovat na všech důležitých serverech i sociálních sítích.

Ať už potřebujete pomoc s rekonstrukcí domu nebo radu ohledně fotovoltaiky a tepelných čerpadel, jsme tu pro vás.

Naši finanční poradci Vám navíc pomohou najít optimální řešení financování Vašich plánů.

A co když toužíte po nemovitosti v Itálii? Rádi s Vámi absolvujeme prohlídku přímo na místě a zajistíme veškerý potřebný servis i po prodeji, abyste se cítili jako doma.

Bezpečnost prodeje: kupní smlouvy, návrhy na vklad, zkrátka všechny smlouvy zajišťuje dlouholetá advokátní kancelář, zapsána u české advokátní komory, se specializací na právo nemovitých věcí.

Nádherná prezentace: Vaši nemovitosti ve 4K, HDR, Dolby,.. zajistí profesionální fotograf. Drony, zrcadlový fotoaparát, Dji, Apple, Android, Windows, Cinema, hudba, grafika, virtuální realita, matterport, to jsou názvy, bez kterých moderní společnost musí pracovat. My pracujeme s nejmodernějšími a nejdražšími technologiemi včetně umělé inteligence.

Marketing: tak ten bereme velmi vážně. Platíme až 65 největších serverů, on-line i off-line propagaci. Tiskneme v novinách, inzerujeme na soc. sítích, vytváříme reklamy, propagace, zkrátka o Vaši nemovitosti budou vědět všichni, kdo o nějaké přemýšlí.

Stavby: rádi Vám pomůžeme s rekonstrukcí Vašeho domu. Ať už potřebujete nové zděné jádro, nebo třeba stavbu založit, jsme tu pro Vás.
Tím to ale nekončí. Rádi vám zařídíme vyklizení nemovitosti, stěhování či např. jen výmalbu.

Energie: fotovoltaika a tepelná čerpadla. vzhledem k cenám energií se náš kolega začal věnovat a vzdělávat v této oblasti, abychom i zde mohli být nápomocní a to včetně státních dotací pro Vás.

Finance: finanční specialista je tu pro Vás při řešení Vašich potřeb a možností. Hypotéka, úvěr ze spoření, výnos z investic, zkrátka vše, co potřebujete řešit.

Neveřejné nabídky nemovitostí v zahraničí. Máte rádi itálii? Moře, hory, turistiku, víno, kávu, zmrzlinu, pizzu, plavání a lyžování?

Stačí se ozvat a rádi s Vámi absolvujeme prohlídku přímo na místě. Smlouvy jsou jiné, než u nás a proto Vám nejen nemovitost pomůžeme nakoupit, ale samozřejmostí je i po-prodejní servis a péče, ať se tam cítíte, jako doma.

Je toho samozřejmě mnohem více, co pro Vás děláme:
PENB,
Tržní odhad nemovitosti s razítkem,
pojistění, prohlídky nemovitostí, úřady, geodety atd.
 
Stavte se za námi na kávu a vezměte i děti, na které tu čeká Playstation.

Realitan, s.r.o.