O společnosti

Vítejte na stránce Realitan, s.r.o., kde začíná váš příběh s nemovitostmi!

Naše cesta začala před několika lety, kdy jsme se rozhodli spojit své síly a zkušenosti v oblasti realit a založit společnost, která bude stát na pevných základech - férovosti, odbornosti a inovaci. Byli jsme unaveni tradičním stylem práce v realitních kancelářích a toužili vybudovat firmu, která bude jiná - přátelská, lidská a profesionální.
 

Naším ideálním zákazníkem je každý, kdo hledá nejen perfektní nemovitost pro své bydlení či investici, ale také spolehlivého partnera pro celý proces prodeje či nákupu. Ať už jste majitel nemovitosti hledající kupce, nebo kupující toužící po novém domově či investiční příležitosti - myslíme na vás všechny.

Naše unikátnost tkví ve směsi prvotřídních služeb a osobním přístupu. Jsme pyšní na to, že se od konkurence lišíme nejen moderním softwarem, který máme dostupný 24/7, ale i technologiemi a profesionálním vybavením. Máme krásnou kancelář na náměstí s úchvatným výhledem, která je našim klientům poskytuje komfort.

Pro dospělé klienty máme připravenou kávu a pro děti místo, kde si mohou zahrát třeba Playstation.

Naší specialitou jsou exkluzivní nabídky nemovitostí v České republice a neveřejné nabídky nemovitostí v Itálii.

Kromě toho nabízíme širokou škálu služeb, jako je: prodej a nákup nemovitostí, právní servis, finanční poradenství, investiční příležitosti, zakládání staveb, rekonstrukce či vyklízení a stěhování nemovitostí.

Všechny tyto služby zajišťujeme od A do Ž s maximálním nasazením a péči.

Proč si vybrat právě nás? Protože na rozdíl od konkurence se zaměřujeme na bezpečnost prodeje, právní zastoupení a advokátní účty a bezpečí.

Poskytujeme pouze profesionální prezentace ve 4K rozlišení, tržní odhad nemovitosti s razítkem a maximální propagaci vašeho inzerátu a to off-line i on-line.

Ale co nás opravdu odlišuje od ostatních realitních společností je náš rodinný přístup. V Realitan, s.r.o., jsme jeden tým, který pracuje společně ve prospěch našich klientů. Jsme přátelští, lidští, empatičtí a vždy ochotní pomoci.

Nabízíme také možnost práce či brigády pro ty, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu a podílet se na úspěchu naší firmy.

Tak neváhejte a přijďte nás navštívit! Těšíme se na setkání s Vámi a na spolupráci při hledání Vašeho nového domova či investice.

V Realitan, s.r.o., jsme tu pro vás!