POZICE: Realitní makléř

POZICE: Realitní makléř

Hledáte svobodnou, rozmanitou a smysluplnou práci s neomezeným potenciálem příjmů? Podnikat jako realitní makléř Vám nabízí všechny tyto možnosti a mnohem více!

Představte si, že každý den pomáháte lidem najít jejich vysněný domov, nebo prodat stávající nemovitost za co nejlepší cenu. Jste průvodcem složitými životními situacemi a zároveň expertem v oblasti marketingu, managementu a prodeje. Práce realitního makléře je časově flexibilní, což Vám umožňuje přizpůsobit si denní program podle svých potřeb a zohlednit tak rodinné zázemí či osobní preference.

Jakmile se stanete úspěšným realitním makléřem, budete mít možnost profesního růstu tím, že si vybudujete vlastní tým a stanete se manažerem obchodních týmů. 

Nabízíme nejnovější software, maximální propagaci ne jen zakázek, ale Vaší osobnosti. Odborné školení, nebo třeba dovolenou v Itálii. Krásnou a moderní kancelář, super tým a pohodu.

Neváhejte ani chvíli a podnikněte první kroky k zajištění své budoucnosti v odvětví, které je stabilní a vysoce žádané. Staňte se realitním makléřem a objevte svět plný příležitostí a nezávislosti. Kontaktujte nás ještě dnes, abychom Vám mohli pomoci s nastartováním Vaší úspěšné kariéry v realitách!