POZICE: Realitní specialista / Senior

POZICE: Realitní specialista / Senior

Máte zkušenosti v oblasti prodeje, práva i ekonomie? Jste samostatný a umíte si hledat příležitosti? Představujeme Vám revoluční produkt, který změní váš život a kariéru: Realitní Specialista!

Naše nabídka pozice - Realitní Specialista je určena pro ty z Vás, kteří už mají zkušenosti v oblasti realit, práva i ekonomie. Umožňuje Vám uplatnit své dovednosti a znalosti v praxi, poskytovat klientům profesionální poradenství a navrhovat optimální řešení jejich finančních potřeb. A co je nejlepší? Budete mít k dispozici analytickou, právní, administrativní, IT a marketingovou podporu na špičkové úrovni.

Představte si svůj nový pracovní den jako Realitní Specialista: Osobní i telefonické jednání s klienty na nejvyšší úrovni. Analýza finančních potřeb klientů s citem pro detail. Vybírání vhodných institucí a produktů speciálně pro ně. A to vše za podpory odborných školení a pravidelných reportů, které Vám pomohou neustále se zdokonalovat. 

Co na to říkáte? Nečekejte déle a uchopme společně příležitost, která Vás katapultuje na vrchol realitního světa! Staňte se dnes Realitním Specialistou a získejte všechny výhody, které tento prestižní titul nabízí. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte psát svůj nový profesionální příběh.