Prodej rodinného domu, Nechvalín, Ev.č.: 00003

Popis

Exkluzivně nabízíme přízemní rodinný dům s možností celoročního bydlení nebo k využití jako víkendová chalupa na okraji obce Nechvalín, vzdálené 9 kilometrů od Kyjova. Dispozice domu je 2+1 s možností dalšího rozšíření. Celková výměra pozemků je 557 m2, z čehož zastavěná plocha a nádvoří má výměru 300 m2, kde je 178 m2 zastavěno a zahrada 257 m2. Uliční šíře domu je 14 metrů.

K využití je zde samostatný vstup do domu, průjezd s možností parkování a přístupu na dvůr, zázemí domu v přístavbě a zděný zahradní domek na zahradě. Dům je orientovaný na severovýchod ze strany ulice a jihozápad ze dvora. Nemovitost napojena na veřejný vodovod, zemní plyn a elektřinu. Veřejná kanalizace je k napojení přímo před domem. Proběhla zde výměna oken a vstupních dveří za plastová a zateplení fasády ze strany ulice.
Jedná se o klidnou a malebnou lokalitu s možností procházek a cykloturistiky. V obci je mateřská škola i první stupeň základní školy, restaurace a obchod COOP. Vše vzdáleno cca 600 metrů od domu a přístupné pohodlně a bezpečně po chodníku přímo před domem. Z obce lze ke spojení do Kyjova využít autobus ze zastávky vzdálené 400 metrů a ve městě jste do 15 minut. Více informací u makléře.

Jan Tichý

Kontaktujte makléře

Jan Tichý

+420 730 183 539

[email protected]

IČ: 07843178

1 799 999 Kčvčetně provize a právních služeb, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaNechvalín
OkresHodonín
Velikost2 pokoje
Plocha užitná90 m²
Plocha pozemku557 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Míst k parkování2
ParkováníAno
Výtahne
KomunikaceAsfaltová
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace, Septik
TopeníÚstřední plynové

Soubory ke stažení